Pazar , Ekim 20 2019
Ana sayfa / DUYURULAR / >>> BASIN AÇIKLAMASI <<<

>>> BASIN AÇIKLAMASI <<<

TERÖRÜ ŞİDDETLE LANETLİYORUZ !!!
10 Aralık 2016 tarihinde saat 22:30`da İstanbul Beşiktaş`ta çevik kuvvet polislerini hedef alan, hain ve alçak, bombalı araç ve canlı bomba terör saldırılarında, 36 polis ve 8 sivil vatandaşımız şehit oldu. 15`i yoğun bakımda olmak üzere 155 vatandaşımız yaralandı.Türkiye`nin bütünlüğüne, birlik ve beraberliğine, barış ve huzur içinde kardeşçe bir arada yaşama iradesine yönelik olarak, güvenlik güçlerine ve sivil insanlara karşı, alçakça ve hunharca gerçekleştirilen, bu hain terör saldırısını yapanları ve saldırının arkasındaki karanlık güçleri şiddetle kınıyor ve lanetliyoruz.  Bu saldırılar ülkemizin ve milletimizin birliğini ve bütünlüğünü bozamayacak, teslim alamayacak ve yıldıramayacaktır.

Fizik Mühendisleri Odası olarak bir kez daha, nereden gelirse gelsin terörün her türlüsünü lanetliyor, ülkemizin ve milletimizin birlikteliğini kimsenin yıkmasına izin veremeyeceğimizi bir kez daha vurguluyoruz.

Saldırıda hayatını kaybeden yurttaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz.

 

TMMOB Fizik Mühendisleri Odası

XXX. Dönem Yönetim Kurulu 

hakkında Fizik Mühendisleri Odası

Burayada bakınız

D-1 Temel Bina Akustiği Sertifika Programı Gerçekleştirildi

Odamızın Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile yaptığı protokol kapsamında, Odamız İstanbul Şube tarafından 13,14,15-20,21,22-27,28,29 Eylül more »

Bir cevap yazın

Temizlik Şirketleri Ankara