Cumartesi , Eylül 25 2021
Ana sayfa / DUYURULAR / >>> BASIN AÇIKLAMASI <<<

>>> BASIN AÇIKLAMASI <<<

TERÖRÜ ŞİDDETLE LANETLİYORUZ !!!
10 Aralık 2016 tarihinde saat 22:30`da İstanbul Beşiktaş`ta çevik kuvvet polislerini hedef alan, hain ve alçak, bombalı araç ve canlı bomba terör saldırılarında, 36 polis ve 8 sivil vatandaşımız şehit oldu. 15`i yoğun bakımda olmak üzere 155 vatandaşımız yaralandı.Türkiye`nin bütünlüğüne, birlik ve beraberliğine, barış ve huzur içinde kardeşçe bir arada yaşama iradesine yönelik olarak, güvenlik güçlerine ve sivil insanlara karşı, alçakça ve hunharca gerçekleştirilen, bu hain terör saldırısını yapanları ve saldırının arkasındaki karanlık güçleri şiddetle kınıyor ve lanetliyoruz.  Bu saldırılar ülkemizin ve milletimizin birliğini ve bütünlüğünü bozamayacak, teslim alamayacak ve yıldıramayacaktır.

Fizik Mühendisleri Odası olarak bir kez daha, nereden gelirse gelsin terörün her türlüsünü lanetliyor, ülkemizin ve milletimizin birlikteliğini kimsenin yıkmasına izin veremeyeceğimizi bir kez daha vurguluyoruz.

Saldırıda hayatını kaybeden yurttaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz.

 

TMMOB Fizik Mühendisleri Odası

XXX. Dönem Yönetim Kurulu 

hakkında Fizik Mühendisleri Odası

Burayada bakınız

Orman Yangınlarında Nükleer Santraller de Kömürlü Santraller gibi Yanar mı?

Radyasyon Fizikçisi, Fizik Yüksek Mühendisi Dr. Yüksel ATAKAN’ın “Orman Yangınlarında Nükleer Santraller de Kömürlü Santraller more »

Bir cevap yazın