Cumartesi , Ağustos 13 2022
Ana sayfa / DUYURULAR / >>>DUYURU<<<

>>>DUYURU<<<

Teknik Öğretmenlerin Mühendis Olmasını Sağlayacak Olan, “Teknik Öğretmenler İçin Mühendislik Tamamlama Programları Giriş Sınavı”na Karşıyım, Bu Sınav İptal Edilmelidir…

Teknoloji Fakülteleri ve “uzaktan eğitim” gibi mühendislik öğretimi ve uygulamalarının temelini aşındıran düzenlemelerin ardından şimdi de teknik öğretmenlere “mühendis” unvanı verilmesi söz konusudur.

Yükseköğretim Kurulu (YÖK)‘nun, 80 bin civarında olduğu belirtilen teknik öğretmenin mühendis unvanı almasına olanak sağlayacak olan “Teknik Öğretmenler İçin Mühendislik Tamamlama Programlarının Giriş Sınavı‘na karşı durmak için sesimizi duyuralım.
İmza ve Faks metni http://goo.gl/OTLiU Facebook https://www.facebook.com/groups/direnmuhendis/ Twitter https://twitter.com/DirenMuhendis

Metni, YÖK‘ün eposta adreslerine ve faks numaralarına gönderebilir, Başbakanlık BİMER sisteminden iletebilirsiniz.

Tepkinizi ayrıca twitterdan #TeknikÖğretmenlerİçinMühendislikTamamlamaSınavıİptalEdilsin! hashtagi ile paylaşarak, Facebook‘tan sayfamıza yazarak da iletebilirsiniz.

YÖK: Fax: 0 (312) 266 47 59 Eposta: webadmin@yok.gov.tr

BİMER http://bimerapplication.basbakanlik.gov.tr/

hakkında Fizik Mühendisleri Odası

Burayada bakınız

D-1 Temel Bina Akustiği Sertifika Eğitimi İstanbul ve Ankara

Odamızın Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ile yaptığı protokol kapsamında, Odamız tarafından 20-28 Ağustos more »

Bir cevap yazın