Cumartesi , Eylül 25 2021
Ana sayfa / DUYURULAR / >>> DUYURU <<<

>>> DUYURU <<<

Odamız, Hacettepe Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Meslek Hastalıkları Uygulama ve Araştırma Merkezi(HİSAM) ile birlikte İş Sağlığı ve Güvenliği Fiziksel Etkenler sempozyumu düzenleyecektir.

Ek’de taslak programı ve afişi sunulan ve uluslararası katılımlı V. İş Sağlığı ve Güvenliği Fiziksel Etkenler Sempozyumu 22 Kasım 2018 tarihinde Hacettepe Üniversitesi-Beytepe Kampüsü, Mehmet Akif Ersoy Salonunda gerçekleştirilecektir. Bugüne kadar düzenlenen sempozyumlar; “Fiziksel Etkenlerde Risk Değerlendirmesi”, “İyi Uygulama Örnekleri” temalar ile gerçekleştirildi. Bu sempozyumun teması “İş Hijyen Uygulamaları” olarak belirlenmiştir.

Sempozyumda fiziksel etkenler ile ilgili bir çok uzmanlık alanında yapılacak sunumlar ile, iş güvenliği uzmanları, işyeri hekimleri ve diğer sağlık personeli ve yanı sıra kamu, çalışan ve işveren kurum ve kuruluşlarından geniş katılım beklenmektedir.

 

hakkında Fizik Mühendisleri Odası

Burayada bakınız

Orman Yangınlarında Nükleer Santraller de Kömürlü Santraller gibi Yanar mı?

Radyasyon Fizikçisi, Fizik Yüksek Mühendisi Dr. Yüksel ATAKAN’ın “Orman Yangınlarında Nükleer Santraller de Kömürlü Santraller more »

Bir cevap yazın