Çarşamba , Haziran 26 2019
Ana sayfa / DUYURULAR / >>> DUYURU <<<

>>> DUYURU <<<

Odamız, Hacettepe Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Meslek Hastalıkları Uygulama ve Araştırma Merkezi(HİSAM) ile birlikte İş Sağlığı ve Güvenliği Fiziksel Etkenler sempozyumu düzenleyecektir.

Ek’de taslak programı ve afişi sunulan ve uluslararası katılımlı V. İş Sağlığı ve Güvenliği Fiziksel Etkenler Sempozyumu 22 Kasım 2018 tarihinde Hacettepe Üniversitesi-Beytepe Kampüsü, Mehmet Akif Ersoy Salonunda gerçekleştirilecektir. Bugüne kadar düzenlenen sempozyumlar; “Fiziksel Etkenlerde Risk Değerlendirmesi”, “İyi Uygulama Örnekleri” temalar ile gerçekleştirildi. Bu sempozyumun teması “İş Hijyen Uygulamaları” olarak belirlenmiştir.

Sempozyumda fiziksel etkenler ile ilgili bir çok uzmanlık alanında yapılacak sunumlar ile, iş güvenliği uzmanları, işyeri hekimleri ve diğer sağlık personeli ve yanı sıra kamu, çalışan ve işveren kurum ve kuruluşlarından geniş katılım beklenmektedir.

 

hakkında Fizik Mühendisleri Odası

Burayada bakınız

OPTİK, OPTİK SİSTEMLER VE TASARIM KURSU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Odamız tarafından Bursa Uludağ Üniversitesinde  23,24,25,26 Mayıs 2019 tarihlerinde 17 kişinin katılımı ile toplam 32 more »

Bir cevap yazın