Cuma , Ocak 27 2023
Ana sayfa / DUYURULAR / >>>DUYURU<<<

>>>DUYURU<<<

TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Soğancı, 2 Mart 2013 Cumartesi günü Ankara`da yapılacak 42. Dönem II. Danışma Kurulu için 7 Şubat 2013 tarihinde Oda Başkanlarına birer mesaj gönderdi.

Sayın Başkan,

Örgütümüzün 42. Dönem 2. Danışma Kurulu toplantısını 2 Mart 2013 Cumartesi günü Ankara‘da İMO Teoman Öztürk Salonu‘nda birlikte gerçekleştireceğiz.

42. Dönemin ilk yarısını tamamlamak üzere olduğumuz günlerde toplayacağımız Danışma Kurulumuzda, geçen bir yıllık süredeki çalışmalarımızı değerlendireceğiz, önümüzdeki bir yıl süresince yapacaklarımızı birlikte detaylandıracağız.

Danışma Kurulu toplantısında özellikle AKP‘nin kapalı kapılar ardında hazırladığı TMMOB yasa değişikliğinin de içinde bulunduğu torba yasa hakkında hep birlikte yürüttüğümüz mücadelenin detayları mutlaka değerlendirilecek. Ayrıca Sevgili Başkanımız Teoman Öztürk‘ün ölüm yıldönümünde, 11 Temmuz 2013 tarihinde açılışını gerçekleştirme iddiasında olduğumuz TMMOB Öğrenci Evi ve Sosyal Tesisleri‘nin bugününü ve Odalarımızın bundan sonraki katkılarını da birlikte konuşacağız.

Sayın Başkan,

Örgütümüzün Genel Kurulundan sonraki en önemli organı olan Danışma Kurulunun bu toplantısına sizinle birlikte odanızın TMMOB Danışma Kurulu üyelerinin katılımı bizler için çok önemli. Odanızın yönetmeliğimiz gereği tanımlanmış TMMOB Danışma Kurulu üyelerinin toplantıya katılımının sağlanması için gerekli duyuruları yapacağınıza olan inancımız tamdır.

Sevgi, saygı ve dostlukla hepimize kolaylıklar diliyoruz.

Mehmet Soğancı TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı

hakkında Fizik Mühendisleri Odası

Burayada bakınız

Sıfırdan Zirveye Excel Eğitimi

Odamız tarafından toplam 10 saatlik “Sıfırdan Zirveye Excel Eğitimi” düzenlenecektir. Eğitimde; Mühendislik, Muhasebe, Bankacılık, Finans more »

Bir cevap yazın