Perşembe , Ekim 17 2019
Ana sayfa / DUYURULAR / >>> HABER <<<

>>> HABER <<<

İstanbul Şubesi Ziyareti      

Odamızın 28. Dönem Denetleme Kurulu Üyeleri Oğuz Pervan ve İbrahim Kayhan, Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Abdullah Zararsız ve Odamızın Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Sinan Özgür ile birlikte 22.11.2014 tarihinde Odamızın İstanbul Şubesi’ne denetleme ve inceleme amaçlı olarak ziyarette bulundular.

Bu ziyaret esnasında Odamızın Denetleme Kurulu üyeleri tarafından İstanbul Şubesi’nin denetimi yapılmış ve denetleme kurulu raporu düzenlenerek Oda Yönetim Kurulu’na sunulmuştur. Ayrıca İstanbul Şube’nin taşındığı yeni yeri (Şube Merkezi) ve ihtiyaçlara yönelik olarak inceleme ve tespitler yapılmıştır.

Şube yönetimi ve Genel Merkez arasındaki koordinasyon ve işbirliği çalışmalarının arttırılması için yapılması gerekenler görüşülmüş ve karara bağlanmıştır.

İstanbul Şubemizin Kadıköy’de bulunan yeni yerinin hayırlı olmasını diler ve Oda Yönetim Kurulu olarak her türlü desteğe hazır olduğumuz belirterek, İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu tarafından Odamız adına başarılı çalışmaların yapılacağını temenni ederiz.

IMG_0562

IMG_0575

 

 

hakkında Fizik Mühendisleri Odası

Burayada bakınız

D-1 Temel Bina Akustiği Sertifika Programı Gerçekleştirildi

Odamızın Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile yaptığı protokol kapsamında, Odamız İstanbul Şube tarafından 13,14,15-20,21,22-27,28,29 Eylül more »

Bir cevap yazın

Temizlik Şirketleri Ankara