Cumartesi , Eylül 25 2021
Ana sayfa / DUYURULAR / >>> HABER <<<

>>> HABER <<<

Odamız Fotoelektrik Enerji komisyonunun aldığı ve Yönetim Kurulunca onaylanan “Fotovoltaik Çalıştayı III; Güneş Enerjisi Santrallerinde Kalite ve Performans” etkinliği Ekim ayında gerçekleştirilecek. Çalıştayı Türk Standartları Enstitüsü ve H.Ü. Yeni ve Temiz Enerji Araştırma ve Uygulama merkezi ile ortak yapmak üzere ilgili kurumlar ile görüşerek, oluşturulan Düzenleme Kurulu 11.03.2017 tarihinde odamız genel merkezinde toplanarak, çalıştayın yerini, tarihini, amacını, hedef kitlesini ve oluşturulacak Danışma Kuruluna katkı koyacak kurumlar belirlendi.
Toplantıya TSE’den Ebru BALİ, YETAM’dan Prof. Dr. Aynur ERAY, Odamızdan  Dr. Abdullah ZARARSIZ, Cenk YILDIRIM ve Burçin NEKAYA katıldılar. Danışma Kurulu oluşturmak üzere ilgili kurumlara yazı hazırlanması ve toplantı tarihini belirlemek üzere 14.03.2017 tarihinde Odamız genel merkezinde toplanmaya karar verildi.

hakkında Fizik Mühendisleri Odası

Burayada bakınız

Orman Yangınlarında Nükleer Santraller de Kömürlü Santraller gibi Yanar mı?

Radyasyon Fizikçisi, Fizik Yüksek Mühendisi Dr. Yüksel ATAKAN’ın “Orman Yangınlarında Nükleer Santraller de Kömürlü Santraller more »

Bir cevap yazın