Cuma , Eylül 24 2021
Ana sayfa / DUYURULAR / >>> HABER <<<

>>> HABER <<<

Fizik Mühendisliği Eğitim Çalıştayı Başarı ile Gerçekleştirildi…

Odamız tarafından düzenlenen IV. Fizik Mühendisliği Eğitim Çalıştayı 13.05.2017 tarihinde Gaziantep Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi Fizik Mühendisliği Bölümü ev sahipliğinde başarı ile gerçekleştirilmiştir.

Çalıştaya, Ankara Üniversitesi-Mühendislik Fakültesi-Fizik Mühendisliği Bölümü, İTÜ-Fen Fakültesi-Fizik Mühendisliği Bölümü, Hacettepe Üniversitesi- Mühendislik Fakültesi-Fizik Mühendisliği Bölümü ve ev sahibi olarak Gaziantep Üniversitesi-Mühendislik Fakültesi-Fizik Mühendisliği Bölümü’nün değerli hocaları, kamu ve özel kuruluşlarda Fizik Mühendisi olarak görev yapmakta olan değerli üyelerimiz ve Fizik Mühendisliği öğrenimini sürdüren sevgili öğrenci arkadaşlarımız katılmış ve çok değerli katkılarını ve görüşlerini sunmuşlardır.

Fizik Mühendisliği Eğitim Programının güncel ve teknolojik gelişmelere uyum sağlaması ve sanayinin beklentilerini daha çok karşılayabilmesi amacıyla içeriğinin güncellenmesi ve yeni açılabilecek olan anabilim dallarının ve ders içeriklerinin belirlenmesi gündemiyle, 4.üncüsü yapılan Fizik Mühendisliği Eğitim Çalıştayının, mesleğimiz açısından son derece önemli olduğunun bilincindeyiz.

Bu nedenle katkı koyan tüm hocalarımıza  ve sanayi kuruluşlarında icra ettikleri görevi Çalıştayda anlatarak sanayinin beklentileri konusunda bize ışık tutan değerli üyelerimize teşekkür ediyor ve önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan Çalıştay Sonuç Raporu ve Bildirgesinin, Fizik Mühendisliği Eğitim Programının güncellenmesinde önemli bir fırsat niteliğinde olacağını düşünüyoruz.

Tüm üyelerimize saygı ile duyurulur.

FMO Yönetim Kurulu

cof
oznor
cof
cof
cof
sdr

  • FMO IV. Eğitim Çalıştayı Program (332 kB)
    İndir / Göster


hakkında Fizik Mühendisleri Odası

Burayada bakınız

Orman Yangınlarında Nükleer Santraller de Kömürlü Santraller gibi Yanar mı?

Radyasyon Fizikçisi, Fizik Yüksek Mühendisi Dr. Yüksel ATAKAN’ın “Orman Yangınlarında Nükleer Santraller de Kömürlü Santraller more »

Bir cevap yazın