Çarşamba , Eylül 15 2021
Ana sayfa / DUYURULAR / >>> Yönetim Kurulumuz TAEK Başkanlığını Ziyaret Etti <<<

>>> Yönetim Kurulumuz TAEK Başkanlığını Ziyaret Etti <<<

20.04.2012 tarihinde Yönetim Kurulu üyelerimiz  Türkiye Atom Enerjisi Kurumunu ziyaret ettiler. Yönetim Kurulu Başkanımız Dr. Abdullah ZARARSIZ, TAEK Başkan Yrd. Sn. Tahir AKBAŞ ‘ı makamında ziyaret ederek Odamızın Radyasyon Güvenliği konularında yaptığı çalışmalar ve KPSS ile mühendis alımlarında Fizik Mühendislerine de yer verilmesi konularını dile getirmiş ve yapılan iş birliğinin geliştirilmesi konusunda görüş alışverişinde bulunulmuştur. Ayrıca Yönetim Kurulu Başkanımızla birlikte diğer üyelerimizden Sn. Casim AĞCA, Sn. Sinan ÖZGÜR ve Sn. Nurhak TATAR’ ın da katılımlarıyla Başkan yardımcısı Dr.Sancak ÖZDEMİR makamında ziyaret edilmiş, aynı şekilde Odamızın çalışmaları hakkında bilgi verilmiştir.
Kurumun görev ve sorumluluklarını yerine getirirken gerekli olan mühendisler içerisinde Fizik ve Nükleer Enerji Mühendislerinin olması gerektiği ve son üç yıldır Kuruma KPSS ile Fizik Mühendisinin alınmaması konusu Sn. ÖZDEMİR’e aktarılmıştır. KPSS sınavları sonucu Kuruma alınacak mühendisler içerisinde Fizik Mühendislerinin de olması gerekliliği vurgulanmıştır.

hakkında Fizik Mühendisleri Odası

Burayada bakınız

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN

30 Ağustos Zafer Bayramı Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde emperyalist işgalcilere karşı halkımızın eşsiz more »

Bir cevap yazın