Cumartesi , Aralık 2 2023
Ana sayfa / FMO / FMO 27. Dönem II. Danışma Kurulu Toplantısı Yapıldı…

FMO 27. Dönem II. Danışma Kurulu Toplantısı Yapıldı…

FMO 27. Dönem I. Danışma Kurulu Toplantısı 11.06. 2011 tarihinde Oda Genel Merkezimizde Danışma Kurulu Üyeleri esas olmak üzere, Oda Eski Başkanlarımız, İstanbul Şube Temsilcilerimiz, alt çalışma komisyonu üyelerimiz ve davetli hocalarımız ve oda mensuplarımızın katılımları ile gerçekleştirilmiştir.

Toplam 23 katılımcının iştirak ettiği ve yaklaşık 4 saat süren toplantı esnasında Başkanımız Dr. Abdullah ZARARSIZ tarafından; öncelikle FMO Üye Profili ile ilgili olarak gelinen son durum özetlenmiş, müteakiben bir önceki Danışma Kurulu toplantısından bu yana gerek Yönetim Kurulu, gerekse Alt Çalışma Komisyonları tarafından gerçekleştirilen çalışmalar üzerinde durulmuştur. Ayrıca odamız faaliyetleri içerisinde önemli bir yeri olan eğitim ve seminer faaliyetlerine değinilerek, TMMOB ile ilişkiler ve öğrenci üyelerimizin etkinlikleri hakkında bilgiler verilmiştir. Danışma kurulu toplantısının sonunda ise Odamızın 27. Dönem faaliyetleri ile yapılması düşünülen müteakip faaliyetler üzerine değerlendirme ve öneriler alınmıştır.

FMO 27. Dönem II. Danışma Kurulu Toplantısına iştirak eden tüm katılımcılara katkılarından ötürü şükranlarımızı sunarız.

FMO Yönetim Kurulu

 

hakkında Fizik Mühendisleri Odası

Buraya da bakınız

TMMOB 8. Kadın Kurultayı

>>> DUYURU <<< TMMOB 8. Kadın Kurultayı 2,3 Aralık 2023 tarihlerinde MMO Eğitim ve Kültür more »

Bir cevap yazın