Cumartesi , Eylül 25 2021
Ana sayfa / DUYURU SLIDE / Odamızın 32. Dönem I. Danışma Kurulu Gerçekleştirildi

Odamızın 32. Dönem I. Danışma Kurulu Gerçekleştirildi

Odamızın 32. Dönem I. Danışma Kurulu toplantısı 30 Ocak 2021 Cumartesi günü çevrimiçi olarak gerçekleştirildi. Toplantıya İstanbul Şube Başkanımız Sn. Ezgi ÖZKAN ALTAYLI, Erdal ÇATAK, Mihriban Deniz NAR, Prof. Dr. Ömer YAVAŞ, TMMOB Yönetim Kurulu üyemiz Ekrem POYRAZ, Yazman üyemiz Dr. Çağıl KADEROĞLU, Sayman üyemiz Hasan Can KARAKUŞ, Medikal Fizik Komisyon Başkanı Prof. Dr. Bahar DİRİCAN, Ali DOĞAN, Yönetim Kurulu II. Başkanı Sibel TÜRKEŞ YILMAZ, Prof. Dr. Yılmaz KAPTAN, İbrahim KAYHAN, Dr. Alper Nazmi YÜKSEL, Nurhak TATAR, Sema ZARARSIZ ve Gözde ENEKÇİ katılım sağlayarak görüş ve önerilerini sundular.
Toplantının ilk bölümünde Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Abdullah Zararsız Odamızın pandemi döneminde yürüttüğü faaliyetler hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Toplantının ikinci bölümünde, taslak yönetmelikler, örgütlenme çalışmaları, Fizik Mühendisliği eğitiminin geleceği, mezunlara iş imkanları, öğrenciler için staj olanaklarının sağlanması gibi konular hakkında görüşler  paylaşıldı. Toplantının son kısımda ise pandemi süresince yürüttüğümüz çevrimiçi seminer etkinliklerinin önümüzdeki süreçte de sürdürülebilmesi, hangi alanlarda söyleşi yapılması ile ilgili görüşler aktarıldı.
Danışma Kuruluna katılarak destek veren tüm katılımcılara teşekkür ederiz.
FMO Yönetim Kurulu

 

hakkında yeni

Burayada bakınız

Orman Yangınlarında Nükleer Santraller de Kömürlü Santraller gibi Yanar mı?

Radyasyon Fizikçisi, Fizik Yüksek Mühendisi Dr. Yüksel ATAKAN’ın “Orman Yangınlarında Nükleer Santraller de Kömürlü Santraller more »