Çarşamba , Ocak 25 2023
Ana sayfa / DUYURULAR / >>> DUYURU <<<

>>> DUYURU <<<

TMMOB Yönetim Kurulunun 31 Ocak 2015 tarihinde yapmış olduğu toplantısında 14 Şubat 2015 Tarihinde Olağanüstü Genel Kurulu kararı almıştır. 
Olağanüstü Genel Kurulun kararı ile ilgili bilgiler aşağıda sunulmuştur. Kararda bahsedilen üyelerimizin Genel Kurula katılımını bekliyoruz.
Saygılarımızla,
 
FMO Yönetim Kurulu
KARAR NO  203 : AKP’nin TMMOB ve bağlı Odaların örgütlü yapısını parçalamak ve dağıtmak için hazırladığı TMMOB yasası değişikliğine yönelik karar almak ve sözümüzü söylemek  üzere; TMMOB 43. Dönem Olağanüstü Genel Kurulu’nun, aşağıdaki gündemle 14 Şubat 2015 tarihinde Saat 10:00’da TMMOB İMO Teoman Öztürk Toplantı Salonu Necatibey Caddesi No: 57 Ankara adresinde toplanmasına; Genel Kurul’a katılım için başta bağlı Odaların Delegeleri, Oda/Şube/Temsilcilik Yönetim Kurulu, Oda Onur ve Denetleme Kurulu üyeleri olmak üzere tüm üyelere ve öğrenci üyelere çağrıda bulunulmasına; Genel Kurul’a TMMOB’yi her ortamda savunan, demokrasi mücadelesi içerisinde yanyana durduğumuz emek ve meslek örgütleri, demokratik kitle örgütleri, siyasi partiler, demokrasi güçleri ile içinde yer aldığımız  platfomların temsilcilerinin 

davet edilmesine,

 

Gündem:

1. Açılış ve Divan Seçimleri

2. Saygı Duruşu

3. Yönetim Kurulu Başkanı’nın Açış Konuşması

4. Karar ve Sonuç Bildirisi Komisyonu Seçimi

5. Konuk konuşmaları

6. Komisyon raporunun sonuçlandırılması

7. Genel Kurul Sonuç Bildirisinin kamuoyuna duyurulması

 

hakkında Fizik Mühendisleri Odası

Burayada bakınız

Sıfırdan Zirveye Excel Eğitimi

Odamız tarafından toplam 10 saatlik “Sıfırdan Zirveye Excel Eğitimi” düzenlenecektir. Eğitimde; Mühendislik, Muhasebe, Bankacılık, Finans more »

Bir cevap yazın