Perşembe , Ağustos 11 2022
Ana sayfa / DUYURULAR / >>> DUYURU <<<

>>> DUYURU <<<

Değeril arkadaşlar,

Üniversitelerin Fizik, Makina, Çevre, Kimya, Maden, İnşaat, Jeoloji, Jeofizik…. gibi mühendislik bölümlerinin mezunları ve fizikçilerin “ÇEVRESEL GÜRÜLTÜNÜN DEĞERLENDİRİLMESİ VE YÖNETİMİ YÖNETMELİĞİ”nin kapsamında gerekli olan çevresel gürültü ve titreşim ölçümlerinin yapılabilinmesi ve rapor hazırlayanabilinmesi için,  “A2 Tip Mühendislik Akustiği” Sertifika programına katılıp başarılı olunması gerekmektedir. Odamız belirtilen sertifika programını düzenleyebilmek için  Çevre ve Orman Bakanlığı ile 2008 ve 2010 yıllarında protokol imzalamıştır. Çevre Laboratuvarlarında çevresel gürültü ve titreşim ölçümler yapabilmek için gerekli olan “A2 Tip Mühendislik Akurtiği” sertifika programı, Yönetim Kurulumuzun almış olduğu karar gereği 23 – 26 Şubat 2012 tarihleri arasında Odamıza kayıtlı 20 – 25 arası işsiz üyeye düzenlenecektir. Ücret olarak da sadece hocalara verilen ücret, kitap basımı ve zorunlu masraflar karşılığı olan tahmini 200.00 – 250.00 TL civarında bir ödenti yapılacaktır.

Programa katılım için gerekli belgeler  www.fmo.org.tr den veya 312 431 55 42 nolu telefondan ulaşılabilinir. Kayıt müraacat sırasına göre yapılacaktır.

FMO Yönetim Kurulu

hakkında Fizik Mühendisleri Odası

Burayada bakınız

B-2 Tipi Ulaşım Sektörü Gürültü Haritalama Sertifika Eğitimi Ankara

Odamız ile T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı arasında yapılan protokol kapsamında 24-27 Eylül more »

Bir cevap yazın