Cuma , Eylül 24 2021
Ana sayfa / HABERLER / FMO Adana İl Temsilciliği Açıldı

FMO Adana İl Temsilciliği Açıldı

Değerli arkadaşlar,

27. Olağan Genel Kurulumuzda önümüzdeki dönem yapılması düşünülen en önemli çalışmalardan birinin örgütümüzün genişletilmesi ve bu yönde çalışmalar yapılması gerekliliği ifade edilmiştir. Bildiğiniz gibi Odamızın halihazırda sadece İstanbul Şubesi mevcut olup, diğer bölgelerde şube ve temsilciğimiz yoktur. Örgütlülüğün geliştirilmesi yönünde ilk somut adım Adana ilinde bulanan üyelerimizden Sn. Prof. Dr. Yüksel UFUKTEPE, Sn. Güngör ARSLAN, Sn. Aydan SÖNMEZ, Sn. Serhat SÖNMEZ, Sn. Y.Doç.Dr.Ahmet EKİCİBİL Yönetim Kurulu’na yapmış oldukları müraacat doğrultusunda Ana Yönetmeliğimizin 113. Maddesine istinaden 10.04.2010 tarih ve 5 sayılı Yönetim Kurulu kararı ile Adana İl Temsilciği oluşturulmuştur.

 

İl Temsilciliği Başkanlığına 10.04.2010 tarih ve 6 sayılı Yönetim Kurulu kararı ile Sn. Prof. Dr. Yüksel UFUKTEPE’ e atanmıştır.

Günümüzde genelde gönülülük esası ile oluşturulan ve yürütülen örgütlülüğün sürdürülmesi ve geliştirilmesinin ne kadar zor olduğu hepimizin malumu.FMO ‘nun Adana’da sesi olacak bu temsilciliğimizin kamudan yana, halktan yana mesleğimizle ilgili konularda bir meslek örgütü olmanın bilinciyle yapacağı çalışmalar için Yönetim Kurulu olarak başarılar diliyoruz.

FMO Yönetim Kurulu

hakkında admin

Burayada bakınız

Orman Yangınlarında Nükleer Santraller de Kömürlü Santraller gibi Yanar mı?

Radyasyon Fizikçisi, Fizik Yüksek Mühendisi Dr. Yüksel ATAKAN’ın “Orman Yangınlarında Nükleer Santraller de Kömürlü Santraller more »