Cumartesi , Ekim 31 2020
Ana sayfa / ÇALIŞTAY / Fotovoltaik Çalıştayı II Gerçekleştirildi

Fotovoltaik Çalıştayı II Gerçekleştirildi

Odamız, ve Hacettepe Üniversitesi Yeni ve Temiz Enerji AR-UY Merkezi ile birlikte düzenlediğimiz ikinci FOTOVOLTAİK ÇALIŞTAYI ; Güneş–Elektrik Dönüşüm Sistemlerinin Kurulumunda ve İşletilmesinde Olası Riskler ve Değerlendirilmesi etkinliği gerçekleştirildi.
Hacettepe Üniversitesi Beytepe  Yerleşkesindeki M. Akif ERSOY konferans salonunda gerçekleştirilen çalıştaya 147 kişi katıldı.
Çalıştay, Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Dr. Abdullah ZARARSIZ, Çalıştay Düzenleme Kurulu Başkanı Sn. Prof. Dr. Aynur ERAY, H.Ü. Rektör Yard. Sn. Prof. Dr. Hasan BAYHAN ve Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı Müsteşar Yrd. Sn. Dr. Selahattin ÇİMEN tarafından yapılan açılış konuşmaları ile başladı. Toplam onüç çağırılı konuşmacı üç oturumda sunumlarını katılımcılar ile paylaştılar. Yapılan son değerlendirme oturumu ile çalıştay tamamlandı.
Çalıştayda sunulan bildiriler ve Sonuç Bildirgesi odamız WEB sayfasında üyelerimiz ile paylaşılacaktır.
Çalıştayı gerçekleştirmemizde ki katkılarından dolayı TEDAŞ, YEGM, TSE, OSTİM Yenilenebilir Enerji  ve Çevre Teknolojileri Kümesine, Halk Enerjiye, Kalkınma Bankasına, Başkent Elektrik Dağıtıma,  TurSEFF’e, GÜNDER’e, ve Solar Türk’e, Çalıştay Danışma ve Düzenleme Kuruluna teşekkür ederiz.
FMO Yönetim Kurulu
calistay resim
calis_1

  • Abdullah ZARARSIZ'ın Açılış Konuşması (284 kB)
    İndir / Göster


  • Aynur ERAY'ın Açılış Konuşması (254 kB)
    İndir / Göster


hakkında Fizik Mühendisleri Odası

Burayada bakınız

5G Mobil İletişim Radyasyonu Vücudumuzu Ne kadar Etkileyebilir?

Radyasyon Fizikçisi, Fizik Yüksek Mühendisi Dr. Yüksel Atakanın “5G Mobil İletişim Radyasyonu Vücudumuzu Ne kadar more »

Bir cevap yazın

Ostim Web Tasarım