Pazartesi , Şubat 6 2023
Ana sayfa / DUYURU SLIDE / GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ZİYARET

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ZİYARET

Yönetim Kurulu Başkanımız Gaziantep Üniversitesini Ziyaret Ettiler…

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Abdullah ZARARSIZ, Gaziantep Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Recep YUMURTAŞ, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa BAYRAM, Fizik Mühendisliği Bölümü Başkanı Prof. Dr. Ramazan KOÇ ve Bölüm Öğretim Üyelerini ziyaret ettiler.

Odamız tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek olan FMO Genç proje yarışmasının finalinin Gaziantep Üniversitesinin kuruluşunun 50 yılına denk gelmesi nedeniyle Bölüm Başkanının talebi üzerine Gaziantep Üniversitede yapılmasına Yönetim Kurulumuzca karar verilmişti. 13 Mayıs 2022 tarihinde yapılmasına karar verilen FMO Genç proje yarışması Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinin 14 Mayıs’ta yapılması durumunda yarışma final tarihi 6 Mayıs olarak güncellenecektir.

Ziyarette Fizik Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ramazan KOÇ, Bölüm Başkan Yrd. Prof. Dr. Vural Emir KAFADAR ve bölüm öğretim üyeleri ile toplantı yapılarak proje yarışması hakkında görüş alışverişinde bulunuldu, ayrıca bölüm öğrencilerine Oda olarak yapabileceğimiz etkinlikler konuşuldu. Proje yarışmasıyla ilgili bilgilendirme yapmak üzere mühendislik fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa BAYRAM ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Recep YUMURTAŞ makamlarında ziyaret edildiler.

Göstermiş oldukları misafirperverlik ve yakın ilgileri nedeniyle Rektör yardımcısına, Dekana, Bölüm başkanına ve öğretim üyelerine teşekkür ederiz.

hakkında yeni

Burayada bakınız

Sıfırdan Zirveye Excel Eğitimi

Odamız tarafından toplam 10 saatlik “Sıfırdan Zirveye Excel Eğitimi” düzenlenecektir. Eğitimde; Mühendislik, Muhasebe, Bankacılık, Finans more »