Salı , Ağustos 16 2022
Ana sayfa / DUYURULAR / >>>HABER<<<

>>>HABER<<<

Ankara‘da; TMMOB, TTB, DİSK ve KESK tarafından düzenlenen “Emek, Barış Demokrasi Mitingi” toplanma yeri, Tren Garında meydana gelen iki büyük patlama sonucunda  resmi açıklamalara göre 97 kişi yaşamını yitirdi. 246 kişi yaralandı.

Şoktayız, yüreğimiz yanıyor, acılıyız, büyük üzüntü içerisindeyiz. Ülkemiz yine kan gölüne döndü. Ülkemize haketmediğimiz bu tabloyu yaşatanları nefretle kınıyoruz. İnancı, görüşü ne olursa olsun barış ve kardeşliğe yönelik şiddetin ve terörün herkes tarafından kınanmasını, lanetlenmesini bekliyoruz.

Ülkemizin birliğini, beraberliğini, özgürce birarada yaşama  iradesini engellemek isteyenlere karşı, emek, barış, demokrası için kardeşçe birarada yaşamak için mücedelemizi kararlılıkla sürdüreceğiz.

İnanıyor ve umuyoruz! İnsanlığın en kutsal ve birincil hakkı olan yaşama hakkına kast eden terör ve katliam suçluları biran önce yakalanıp yargı önüne çıkarılacak ve hakettikleri cezaları verilecektir.

Böyle acıların bir daha yaşanmaması dileğiyle hain saldırıda kaybettiklerimize Allah‘tan rahmet, yaralılara acil şifalar, ailelerine, yakınlarına ve Ulusumuza başsağlığı diliyoruz.

TMMOB FİZİK MÜHENDİSLERİ ODASI

YÖNETİM KURULU

hakkında Fizik Mühendisleri Odası

Burayada bakınız

Laser Uygulamaları Güvenliği Eğitimi

Acıbadem Sağlık Hizmetleri hastanelerinde bulunan yaygın olarak teşhis ve tedavilerde kullanılan Yapay Optik Radyasyonu (Laser more »

Bir cevap yazın