Cuma , Ocak 27 2023
Ana sayfa / DUYURU SLIDE / >>> HABER <<<

>>> HABER <<<

10.11.2019 tarihinde, Yönetim Kurulu Bşk. Dr. Abdullah ZARARSIZ, Yazman Üye Dr. Çağıl KADEROĞLU, Sayman Üye Hasan Can KARAKUŞ, Y. K. üyesi Mehmet BOZDOĞAN ve TMMOB Fizik Mühendisleri Odası yürütme kurulu üyesi Ekrem POYRAZ’ın katılımlarıyla Bursa da gerçekleştirdiğimiz üye toplantısı ile ilgili olarak, Odamız Bursa il temsilcimiz Sn. Niğar ÖZEY’in haber yazısı aşağıda sunulmuştur.

İlk kez düzenlenen Fizik Mühendisleri Bursa buluşmasını, sektörden değerli meslektaşlarımızın katılımıyla Almira Hotel’de gerçekleştirdik. Bu kıymetli organizasyon için başta FMO yönetim kurulu başkanı sayın Abdullah Zararsız olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkürler. Optik Tasarım, Makina imalat, Yarı İletken Teknolojileri, Lazer Sistemleri, Aydınlatma, Otomotiv, Yazılım, Enerji, Medikal Fizik gibi pek çok alanda Bursa’da mesleğini icra eden değerli meslektaşlarımız ile bir arada olduğumuz bu toplantı için Fizik Mühendisleri Bursa İl temsilcisi olarak katılım gösteren kıymetli meslektaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Mesleki bilgi ve tecrübelerimizi birlikte paylaşarak mesleğimize katkı sağlayacağımız, eğitimine devam eden arkadaşlara fikir verebileceğimiz pek çok etkinlikte sayımızı arttırarak görüşmeyi temenni ederim.

Niğar ÖZEY

FMO Bursa İl Başkanı

hakkında yeni

Burayada bakınız

Sıfırdan Zirveye Excel Eğitimi

Odamız tarafından toplam 10 saatlik “Sıfırdan Zirveye Excel Eğitimi” düzenlenecektir. Eğitimde; Mühendislik, Muhasebe, Bankacılık, Finans more »