Cumartesi , Temmuz 13 2024
Ana sayfa / DUYURU SLIDE / IX. FMO GENÇ YAZ EĞİTİM KAMPI BAŞLADI

IX. FMO GENÇ YAZ EĞİTİM KAMPI BAŞLADI

IX. FMO GENÇ YAZ EĞİTİM KAMPI BAŞLADI Odamız tarafından düzenlenen IX. FMO-GENÇ Yaz Eğitim Kampı 2 Eylül 2023 tarihinde Olimpos Antalya’da tanışma toplantısı ile başladı.

Teması “TMMOB ve FMO Örgütlülüğü” olan kampımıza bu yıl Hacettepe Üniversitesi Fizik Mühendisliği’nden 6 öğrenci, Ankara Üniversitesi Fizik Mühendisliği’nden 4 öğrenci, İstanbul Teknik Üniversitesi Fizik Mühendisliği’nden 5 öğrenci, Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği’nden 1 öğrenci, İstanbul Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği’nden 1 öğrenci ve Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği’nden 1 öğrenci olmak üzere toplam 18 öğrencimiz katılmıştır.

Kampımızın 1. gününe tanışma toplantısı ve yaratıcı drama atölyesi ile başladık. 2. gün ise yaratıcı drama ve fiziğin sonu atölyelerimize ek olarak kamp içi serbest zamanda A Milli Kadın Voleybol takımımızın final maçını izledik. Hem sosyal hem de mesleki atölyelerle kampımız 8 Eylül’e kadar devam edecek.

hakkında yeni

Buraya da bakınız

D-2 Bina Akustiği Ölçümü Sertifika Eğitimi İstanbul

Odamızın T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ile yaptığı protokol kapsamında, Odamız tarafından İstanbul’da  more »