Cuma , Mayıs 24 2024
Ana sayfa / DUYURU SLIDE / IX. FMO GENÇ YAZ EĞİTİM KAMPI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

IX. FMO GENÇ YAZ EĞİTİM KAMPI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

IX. FMO GENÇ YAZ EĞİTİM KAMPI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Odamız tarafından düzenlenen geleneksel FMO-Genç Yaz Eğitim Kampının dokuzuncusu 2-8 Eylül 2023 tarihleri arasında Olimpos Antalya’da gerçekleştirildi.

Teması “TMMOB ve FMO Örgütlülüğü” olan kampımıza bu yıl Hacettepe Üniversitesi Fizik Mühendisliği’nden 6 öğrenci, Ankara Üniversitesi Fizik Mühendisliği’nden 4 öğrenci, İstanbul Teknik Üniversitesi Fizik Mühendisliği’nden 5 öğrenci, Hacettepe Üniversitesi Nükleer Enerji Mühendisliği’nden 1 öğrenci, İstanbul Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği’nden 1 öğrenci ve Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği’nden 1 öğrenci olmak üzere toplam 18 öğrencimiz katıldı.

Kampımızın her günü drama atölyelerimiz gerçekleşti. Drama atölyelerinin içerikleri: TMMOB Tarihi, Akbelen, FMO-Genç ve Toplumsal Cinsiyet üzerineydi. Her gün gerçekleşen drama atölyelerinden sonra ise günleri değişmekle birlikte Fiziğin Sonu, FMO, FMO-Genç, Sanat Tarihi konulu atölyeler de gerçekleşti. Bunlarla beraber kampımıza davet ettiğimiz iki misafirimiz daha kampımıza gelip atölye gerçekleştirdiler. Misafirlerimizden biri kampın dördüncü günü aramıza katılan Fizik Mühendisleri Odası Antalya İl Temsilciliği Başkan yardımcısı Fizik Yüksek Mühendisi Gonca Dülger Bedeloğlu’ydu ve “Enerji-Doğa” üzerine atölye gerçekleştirdi. Kampın beşinci günü ise TMMOB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Ekrem Poyraz aramıza katılıp “TMMOB ve FMO” konulu atölye düzenledi. Kampın son iki gününde ise Akbelen temalı bir pankart çalışması yapıldı. Tüm eğitimcilerimize, öğrencilerimize ve destek veren herkese katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

hakkında yeni

Buraya da bakınız

Ansys Zemax Opticstudio Temel Eğitimi Gerçekleştirildi

Odamız tarafından üyelerimize düzenlenen Ansys Zemax Opticstudio Temel Eğitimi tamamlandı. 30 kişinin katıldığı eğitimde yapılan more »