Cuma , Aralık 3 2021
Ana sayfa / DUYURU SLIDE / ODAMIZIN 32. DÖNEM II. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ODAMIZIN 32. DÖNEM II. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Odamızın 32. Dönem II. Danışma Kurulu toplantısı 23.10.2021 tarihinde Cumartesi günü pandemi kurallarına uyularak Odamız Genel Merkezinde gerçekleştirildi. Toplantıya Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu ve üyelerimiz olmak üzere toplam 16 kişi katıldı, görüş ve önerilerini sunarak katkıda bulundular.

Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Abdullah Zararsız Odamızın bu dönemde gerçekleştirdiği ve gerçekleştirmeyi planladığı faaliyetler hakkında bilgilendirmede bulundu. Toplantıda taslak yönetmelikler, örgütlenme çalışmaları, Fizik Mühendisliği, Nükleer Enerji Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Optik ve Akustik Mühendisliği eğitiminin bugünü ve geleceği, mezunlara iş imkanları, oda aidatları, öğrenciler için burs ve staj olanaklarının sağlanması konuları hakkında görüş ve öneriler paylaşıldı. Toplantının son kısmında ise yapılan faaliyetler ve etkinliklerin önümüzdeki süreçte de sürdürülmesi konusunda görüş belirtildi.
FMO 32. Dönem II. Danışma Kurulu Toplantısına katılarak destek veren tüm arkadaşlara teşekkür ederiz.

FMO Yönetim Kurulu

 

hakkında yeni

Burayada bakınız

HABER

TENMAK Başkanı Prof. Dr. Abdulkadir BIÇAKÇI’YI makamında ziyaret ettik. Yönetim Kurulu Başkanımız Dr. Abdullah ZARARSIZ, more »