Cuma , Eylül 24 2021
Ana sayfa / DUYURU SLIDE / >>> HABER <<<

>>> HABER <<<

Odamız ile TC Çevre ve Şehircilik Bakanlığı arasında imzalanan protokol kapsamında 2009 yılında beri Çevresel Gürültünün Değerlendirilmesi ve Denetimi yönetmeliği kapsamında sertifika eğitimleri verilmektedir. Bu güne kadar bu protokol kapsamında yapılan eğitimler sonucu 2110 kişiye (A1, A2, B1, B2, C1 ve C2) sertifika verilmiştir. Bu süreç içerisinde konuyla ilgili yapılan etkinlikler ve toplantılara odamız katkı koymuş ve katılım sağlamıştır.
19.11.2019 tarihinde Antalya’da düzenlenen Avrupa Birliği Bakanlığı Türkiye Ulusal Ajansı tarafından “Erasmus+ Programı Mesleki Eğitim Stratejik Ortaklıklar kapsamında finanse edilen ve ÇSB Antalya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü koordinatörlüğünde yürütüle “Denetimlerde Çevresel Gürültü Yönetim Becerilerinin Geliştirilmesi” Projesinin kapanış toplantısına davet edilen odamız yönetim kurulu başkanı Dr. Abdullah ZARARSIZ katıldılar.

hakkında yeni

Burayada bakınız

Orman Yangınlarında Nükleer Santraller de Kömürlü Santraller gibi Yanar mı?

Radyasyon Fizikçisi, Fizik Yüksek Mühendisi Dr. Yüksel ATAKAN’ın “Orman Yangınlarında Nükleer Santraller de Kömürlü Santraller more »