Cuma , Ağustos 12 2022
Ana sayfa / DUYURU SLIDE / VI. İş Sağlığı ve Güvenliği Fiziksel Etkenler Sempozyumu Gerçekleştirildi

VI. İş Sağlığı ve Güvenliği Fiziksel Etkenler Sempozyumu Gerçekleştirildi

Odamız ve Hacettepe Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Meslek Hastalıkları Uygulama ve Araştırma Merkezi (HİSAM) ortaklığıyla bu yıl 6.sı düzenlenen İş Sağlığı ve Güvenliği Fiziksel Etkenler Sempozyumu 19 Kasım 2019 tarihinde HÜ-Mehmet Akif Ersoy Salonunda gerçekleştirilmiştir. “Güncel Konular” teması ile gerçekleştirilen sempozyuma, iş güvenliği uzmanları, işyeri hekimleri ve diğer sağlık personelinin yanı sıra kamu ve özel sektör çalışanları ile mühendislik öğrencileri yoğun ilgi göstermiştir.

Yaklaşık 150 kişinin katılımıyla, dört oturum halinde gerçekleştirilen sempozyumda, çeşitli kurum ve kuruşların uzman temsilcileri, nükleer santrallerde İSG uygulamalarından, kamuda iş sağlığı ve güvenliğine kadar farklı pek çok konuda bilgilendirici sunumlar yapmışlardır. Ayrıca, International Commission on Occupational Health (ICOH) Başkan Yardımcısı Seong-Kyu KANG da sempozyuma katılarak “21. Yüzyılda Çalışma hayatında değişim ve İSG” başlıklı bir konuşma ile katkı vermiştir.

                      

hakkında yeni

Burayada bakınız

D-1 Temel Bina Akustiği Sertifika Eğitimi İstanbul ve Ankara

Odamızın Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ile yaptığı protokol kapsamında, Odamız tarafından 20-28 Ağustos more »